Prodejny: BEROUN - Závodí, Lidická 148 - otevřeno ÚTERÝ a ČTVRTEK 13 - 19 hod, PLZEŇ - Slovany, Sladkovského 5 - otevřeno STŘEDA 13 - 19 hod, ČTVRTEK 15.30 - 19 hod, pondělí a pátek - terapie dle dohody

Halla Foder - TIGRA KÖTT GOURMET 10kg

 
 

Holistické granule pro kočky všech věkových kategorií - hovězí a vepřové

Dostupnost Objednáno
999 Kč    
Kód produktu 1194
Kategorie Pro kočky
 

Halla Foder TIGRA KÖTT GOURMET je energeticky zcela komplexní krmivo, vyrobené s velkým podílem chutného hovězího a vepřového masa, s celkovým podílem 39% v sušině. Je určeno všem kočkám včetně koťat. Granule jsou dostatečně výživné, není nezbytné doplňovat stravu o  další prvky, jako jsou vitamíny a minerály. Samozřejmostí je použití pouze přírodních konzervantů (Vitamín E) a antioxidantů (Vitamín C).

Složení: Sušené hovězí a vepřové maso (39%), ječmen, kukuřice, rýže, vaječný prášek, melasa z cukrové řepy, pšeničné otruby, sojový olej, pivovarské kvasnice, FOS (rozpustná vláknina), vitamíny a minerály

Vysoká stravitelnost a chutnost, spolu s optimální vlhkostí zaručuje u kočky oblíbenost, vše je vyrobeno z čerstvých surovin výhradně švédského původu.

Denní dávku doporučujeme rozdělit rovným dílem na dvě poloviny a krmit ráno a večer. Dobře uzavřený pytel granulí skladujte na temném a suchém místě, při pokojové teplotě.

Hmotnost 10 kg